FAIN léto 2024

Začalo období letních prázdnin, času dovolených, odpočinku a cestování. K tomu vám přinášíme nové číslo farního časopisu FAIN a věříme, že se jím necháte oslovit a inspirovat. V seriálu poutních míst můžete navštívit vesničku Litmanová na Slovensku. Další díl série o křesťanských symbolech pojednává o srdci. Můžete se zde dozvědet i o Mariánském sloupu v Praze, který se chystáme navštívit s naší farnosti 15. srpna, kdy se koná slavnostní mše. Z proběhlých akcí se dozvíte o diecézním setkání mládeže v Třebíči a farní pouti do Tuřan a Nesvačilky. Znáte MAMRE? Pojďte se s ním seznámit na stránkách FAINu. Kromě plánu farních akcí na dalších období se můžete dozvědet i novinkách z naší brněnské diecéze.

Nové číslo si můžete přečíst zde.